Pirkimo – grąžinimo taisyklės

Pirkimo – grąžinimo taisyklės

Pirkimo taisyklės:
Norėdami pirkti , pasirinkite norimą kursą ar pamoką ir spauskite „Pirkti”. Norėdami tęsti pasirinkimą spauskite „Tęsti apsipirkimą”. Norėdami apmokėti užsakymą spauskite „Apmokėti”. Krepšelį galite pildyti skirtingais kursais ar pamokomis– visos įdėtos prekės krepšelyje bus išsaugotos iki užsakymo formavimo.

Užsakymas suformuojamas keturiais paprastais žingsniais:
1. Suformuojate norimų pamokų krepšelį.
2. Suvedate kontaktinius duomenis, reikalingus įvykdyti užsakymą. Reikės tik tokios informacijos, kuri yra būtina įvykdyti užsakymą. Asmeninė informacija nebus naudojama jokiais kitais tikslais, tik užsakymo įvykdymui.
3. Jeigu perkate įmonės vardu, pažymite varnelę „Perka įmonė” ir užpildote įmonės rekvizitus.
4. Pasirenkate mokėjimo būdą ir spaudžiate „Mokėti”.  Mokėjimą, galima atlikti:  

4.1. Bankiniu pavedimu pagal išankstinę sąskaitą faktūrą

4.2. Apple Pay mokėjimo platforma

4.3. Apmokėjimas internetu – per „MakeCommerce“ sistemą.
Po užsakymo apmokėjimo į el. pašto dėžutę atkeliaus užsakymo patvirtinimo laiškas, kuriame matysite visas užsakymo detales, bei prisijungimo duomenis.

 Pasirinkus mokėjimo būdą išankstine sąskaita, el. paštu gausite sąskaitą apmokėjimui, po mokėjimo patvirtinimo, užsakymas bus įvykdytas ir gausite laišką su asmeniniais prisijungimo duomenimis.


Užsakymo- įsigyto kurso, pamokos, seminaro gražinimo taisyklės.

  • Suformuotas ir apmokėtas užsakymas yra įvykdomas: pirkėjui suteikiama prieiga prie kurso pamokos ar seminaro, iš karto po mokėjimo, todėl visos įsigytos mokymų formos, skaitomos, kaip nupirktos, nepriklausomai nuo to ar video medžiaga, tekstinė informacija ar kita medžiaga buvo įsisavinta ar ne.
  • Pinigų gražinimas nėra taikomas jokiai mokymų rūšiai ar formai.
  • Mokymų peržiūros nėra terminuotos laiku ar vieta.
  • Visus kilusius nesutarimus dėl pinigų gražinimo sprendžiame taikiu abiejų šalių sutarimu. Kilus klausimų dėl atsiskaitymų: pinigų gražinimo kreiptis: Ieva@masteriai.lt. Neišsprendus ginčo abipusiu susitarimu, ginčo nagrinėjimas perduodamas vartotojų teisių tarnybai arba kitoms teisinėms institucijoms.