Makiažo kursas Pradedantiems

Makiažo kursas

Nuo pradedančiojo iki profesionalo

Play Video

Internetinis makiažo kursas, vedamas patyrusios meistrės Kamiles, padėsiantis jums išmokti visus reikiamus įgūdžius ir tapti sėkmingu makiažo meistru ar savo verslo savininku.

Kas tai

Makiažo kursas, kurį baigsi internetu, neišėjęs iš namų.

Tai įrašytų video pamokų kursas pradedantiesiems, leidžianti išmokti makiažo meną bet kuriuo metu, iš bet kurios pasaulio vietos.

Puiki galimybė tiems, kurie nori pakeisti nuobodų darbą ir įgyti naujo, kūrybiško amato įgūdžius bei pradėti gerai apmokamą makiažo meistro karjerą.

Kam skirtas

Skirtas visiems kurie nori tapti makiažo meistrais

Šis kursas yra skirtas visiems, kurie nori išmokti makiažo amato, nesvarbu, ar esate naujokas, ar turite šiek tiek patirties. Mūsų kursas suteiks jums įgūdžių ir žinių, kurių reikia pradedant makiažo meistro karjerą.

 

KURSAS

Šis kursas padės tau tapti meistru

 

Mūsų kursas leis jums tapti sėkmingu meistru, kuriam visuomet bus paklausa.

Šiame kurse išmoksi visko ko reikia, kad pradėtum visažisto profesiją.

INTERNETU

Kodėl rinktis šį kursą?

SUSIPAŽINK

Meistrė Kamilė

Play Video

Meistrė Kamile yra ne tik talentinga ir patyrusi makiažo meistrė, bet ir dizaino universiteto absolventė. Ji yra daugiau nei 5 metus atsidavusi savo makiažo meistro karjerai, puikiai išmano šio amato subtilybes ir gilumą. Kamile – viena geriausių ir mieliausių meistrių, su kuria galėsite susitikti.

 

Ji yra labai paslaugi ir atsidavusi kiekvienam savo mokiniui, suteikianti asmeninį dėmesį bei padedanti, kai tik prireiks jos patarimų ir pagalbos. Mokytis iš Kamiles reiškia ne tik įgyti aukštos kokybės makiažo įgūdžius, bet ir turėti šalia nuoširdžią bei patyrusią meistrę, kurios tikslas – padėti jums tapti sėkmingu makiažo specialistu.

pamokų apžvalga

Ko išmoksite šiame kurse

Per šį kursą išmoksite atlikti įvairius makiažo stilius ir technikas, kurios leis jums dirbti su skirtingais klientais ir situacijomis. Įgykite reikiamų žinių ir praktinių įgūdžių, kad galėtumėte sukurti nepriekaištingą makiažą ir tobulinti savo profesinį meistriškumą.

Priemonės

Pamokoje išmoksite apie pagrindines makiažo priemones, kurios yra būtinos kiekvienam pradedančiajam meistrui. Pasirūpinę šiuo esminiu arsenalu, galėsite lengviau pradėti savo karjerą makiažo srityje.

Dieninis makiažas

Išmoksime Dieninio makiažo subtilaus ir natūralaus veido grožio paryškinimo: odos paruošimas, makiažo bazės naudojimas, veido kontūravimas, skaistalai bei paakių ir lūpų makiažas. Įgykite įgūdžius, leidžiančius jums sukurti harmoningą ir gražų dieninį įvaizdį.

Brandžios Odos makiažas

Šiame kurse išmoksite apie brandžios odos makiažą, kuriame akcentuojami privalumai ir slepiami trūkumai. Pamokose pristatomas veido demakiažas, drėkinimas, makiažo pagrindo naudojimas, kontūravimas, šlapios ir sausos konsistencijos produktų taikymas, maskuoklio bei highlighter’io panaudojimas. Savo įgūdžius pritaikysite pagal kliento odos tipą, atspalvį ir pageidavimus, užtikrindami puikų rezultatą.

Foto makiažas

Foto makiažo pamokose išmoksite veido ir kaklo demakiažo, makiažo bazės parinkimo ir naudojimo, tinkamo makiažo pagrindo, korektoriaus bei fiksavimo pudros pasirinkimo. Taip pat, naudodamiesi sausa ir šlapia kontūravimo technika, sukursite natūralų veido modeliavimą, išmoksite naudoti skaistalus veido atspalviui grąžinti, o makiažo fiksavimas bei šviesinimas užtikrins puikų rezultatą nuotraukose.

Vakarinis makiažas

Apie vakarinį makiažą išmoksite, kaip daryti demakiažą, odos drėkinimą, makiažo pagrindą, korektorių, makiažo fiksavimą sausa pudra, veido modeliavimą ir skaistalų bei highliterio naudojimą. Pagrindinis dėmesys – natūraliam, šviežiam ir išraiškingam veido atvaizdui.

Vestuvinis makiažas

Mokymo metu išmoksite apie vestuvinį makiažą: nuo demakiažo, odos drėkinimo, makiažo pagrindo parinkimo, korektoriaus taikymo, veido modeliavimo iki skaistalų naudojimo. Panaudokite kokybiškas priemones ir pasirūpinkite švaria bei sveika veido oda.

Vyriškas makiažas

Šiame kurse išmoksite apie vyrišką makiažą, pradedant odos nuvalymu, drėkinimu ir pagrindo parinkimu, tęsiant paakių zonos ir problematiškų vietų dengimu, veido modeliavimu bei antakių fiksavimu. Mokysitės naudoti lengvus ir saikingus produktus, kad makiažas būtų natūralus.

Kūrybinis makiažas

Šiame kurse išmoksite apie kūrybinį makiažą, kaip eksperimentuoti su spalvomis, tekstūromis ir įvairiomis technikomis, norint sukurti unikalius, įspūdingus ir meniškus įvaizdžius. Mokysitės taikyti šias žinias įvairiems projektams ir renginiams.

Tikri atsiliepimai

5/5

Makiažo kursas

INTERNETU
1197
420 NUOLAIDA GREITAI BAIGSIS!
  • Paskyra vienam asmeniui.
  • Uždara studentų grupė.
  • Neribotam laikui.
  • Jokių paslėptų mokesčių.
  • Baigimo diplomas.

-78%

Kurso kaina brangs:

Dienų
Valandų
Minučių
Sekundžių

Paskubėk!

Makiažo kursas pradedantiems

INTERNETU
899
197 NUOLAIDA GREITAI BAIGSIS - PIGIAU NEBUS!
  • Paskyra vienam asmeniui.
  • Uždara studentų grupė.
  • Neribotam laikui.
  • Jokių paslėptų mokesčių.
  • Baigimo diplomas.

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiekvieną kursą galite žiūrėti nelimituota laiką. Jokių paslėptų mokesčių nėra. Kursą galite baigti nors ir per metus.

Tiek meistrė, tiek mūsų komanda visą laiką bus šalia. Taip pat galėsite bendrauti ir su kitais mokiniais uždaroje grupėje kurioje mes vienas kitam padedame.

Galite pirkti išsimokėtinai naudojant mūsų partnerius “Moki3” arba “Moki Lizingas”.
Tiesiog paspausk registruotis, suvesk savo visą informacija ir pasirink vieną iš šių mokėjimo būdų, o tada sek nurodymais, kad užpildytum formą.

Taip, baigę kursą gausite baigimo Masteriai diplomą.

Turi dar klausimų?​

Drąsiai klausk ir mes būtinai atsakysime.

Praneškite man,
kaip bus didesnė nuolaida!