Barberių kursas pradedantiems

#1 Kursas internetu

Tapk kirpėju neišėjęs iš namų

3 MEISTRAI

Padės tau įgyvendinti svajonę!

Play Video
Ką sako apie kursą ir meistrus

Mūsų studentai

Pirmiausia norisi padėkoti už puikius, išsamius ir be abejo naudingus kursus. Gavau visą reikiamą medžiagą tiek teorinę, tiek praktinę. Įgyvendinau seną svajonę neišėjus iš namų 🙂. Super! Įgūdžių dirbti žinoma dar trūksta, bet kuo toliau, tuo labiau pati džiaugiuosi rezultatu. Įsirengiau mini soloną 🙂
Gitana M.
Akmenė
Kas tai

Vyriškų kirpimų kursas, kurį baigsi internetu, neišėjęs iš namų.

Senai galvojai, bet vis randi pasiteisinimą: netinkamas laikas ar vieta, o gal tavo mieste nėra mokymų, šis kursas skirtas tau, nes šie pasiteisinimai nebegalioja!

Šiame kurse išmoksi visko ko reikia, kad pradėtum barberio profesiją.

Vienintelis toks kursas

Kodėl verta mokytis internetu?

Mokymai internetu gali atrodyti sunkus ar neįdomus, tačiau mūsų kursas paruoštas pagal gyvus mokymus, kas leidžia mums teigti jog kirpti tikrai išmoksite.

Šis kursas skiriasi tik laiku ir vieta, o informaciją kurią perteiksime prilygsta gyviems mokymams. O kad nuobodu nebūtų prijungsime Jus prie uždaros facebook grupės, kurioje ne tik greitai gausite atsakymus į visus klausimus, bet galėsite ir diskutuoti, bei kurti planus su kolegomis.

KĄ IŠMOKSITE

Apie Vyriškus kirpimus.

Vyrų kirpėjų profesija yra viena iš geidžiamiausių ir geriausiai apmokamų specialybių. Šią profesiją renkasi visi kurie nori stabilaus uždarbio, laisvai reguliuojamo darbo grafiko ir laisvės kūrybai. Barberis – tai ne amatas, tai gyvenimo būdas.

Pradedančiųjų kurse išmoksite kirpimo ir barzdos modeliavimo pagrindų. Šis kursas subalansuotas tiems, kurie anksčiau nėra laikę kirpimo žirklių ar mašinėlės rankose. 

trys meistrai

Susipažink su meistrais

MEISTRĖ

Vaida Vaitkevičiūtė

Specializuojuosi vyriškuose kirpimuose daugiau, nei 20 metų. Per šiuos metus baigiau visus pasaulinio lygio mokymus, nuo stilistikos kursų iki modelinių kirpimų. Gilinosi į psichologinę kirpimo dalį, kuri leidžia lengvai pritaikyti kirpimą, pagal kliento užimamas pareigas ar emocinę būseną.  Dirbu prestižiniuose grožio  salonuose, nes čia turiu galimybę tobulėti ir išreikšti savo kūrybą.

MEISTRAS

Paulius Sokolovas

Savo barberio karjerą pradėjau Anglijoje. Baigti mokymai, buvo tik kelio pradžia. Daug darbo valandų praktikuojantis ir važinėjanti po skirtingus mokymus ir seminarus atvedė mane iki sprendimo, jog noriu geresnių mokymų rinkoje, nei pats turėjau. Dirbdamas su klientais ir mokindamas, galiu lengvai pritaikyti įgytas žinias, jas modifikuoti į lengvai suprantamą informaciją kirpimų karjeros pradžioje.

MEISTRAS

Julius Sadas

Mokymus baigęs Lietuvoje supratau, jog pasiekti karjeros aukštumų, man reikia daugiau žinių ir praktikos. Po mokymų išvykau į Angliją, kur metus laiko dirbau barberiu, per dieną kirpau po 20 klientų, tai buvo sėkmingo kelio pradžia, tačiau grįžęs į Lietuvą supratau, jog noriu kirpti iki 8 klientų per dieną, nes tai suteikia galimybę, kurti individualumą. Italijoje įgijau vyriškų kirpimų dėstytojo kvalifikaciją. 

Tikri atsiliepimai

Atsiliepimai apie Meistrus

kurso apžvalga

Kaip mokytis ir ką išmoksi

Play Video

žiūrėti video

Pamokų apžvalga

Pirminės žinios (Paulius)

Pamokoje susipažinsite su veido ir kirpimo formomis. Išmoksite pirminius ir antrinius faktorius, kurie lemia kuriamą kirpimą. Sužinosime kas yra gradacija, sluoksniai ir linija kirpime ir kada tai taikoma praktikoje.

Plauko Sandara (Vaida)

Norint atlikti tinkamiausią kirpimą ir išspręsti kliento problemas būtina žinoti plauko sandarą. Susipažinsite su plauko sandara, odos tipais ir jų priežiūra. Išmoksite plaukų tipus ir konkrečiam tipui, tinkamus kirpimus.

Plaukų Džiovinimo įvadas (Vaida)

Plaukų džiovinimas tai paskutinė kirpimo detalė, kuri gali sukurti puikų kliento įvaizdį arba sugadinti visą darbą. Pamokoje išmoksite, kaip teisingai naudotis džiovintuvu ir kaip sukurti gražų galutinį rezultatą.

Ilgų Plaukų džiovinimas (Vaida)

Šioje pamokoje panaudosime žinias kurias gavome iš praeitos pamokos ir pamatysime, kaip džiovinami ilgi plaukai.

Įrankių apžvalga (Julius/Paulius)

Koks meistras būsi be įrankių. Susipažinsime su visais reikalingais ir mažiau reikalingais įrankiais. Kokios jų kainos, kur pirkti ir daug kitų patarimų.

Įrankių naudojimas (Paulius)

Net ir geriausi įrankiai nebus tinkami, jei nežinosime kam jie skirti ir kaip naudotis. Teisingas įrankių pasirinkimas ir naudojimas lemia ne tik ilgai tarnaujančią sveikatą, bet ir precizišką rezultatą.

Konsultacija/Aptarnavimas (Julius/Paulius)

Nieko nepraleidžiame pro pirštus. Nesvarbu ar turėsi savo Barbershopą ar dirbsi prestižiniame salone, turi žinoti, kaip bendrauti su klientu ir kaip elgtis viso kirpimo metu.

Galvos plovimas (Vaida)

Galvos plovimas viena iš svarbiausių procedūrų. Tinkamai pasirinkta vandens temperatūra, proporcingai paskirstytos kosmetinės priemonės (šampūnas, balzamas) nulemia trečdalį jūsų darbo sėkmės.

Gradacija (Vaida)

Čia prasideda linksmoji dalis. Sužinosite kas ta gradacija, kaip ją naudoti savo kirpimose. Kokius įrankius naudoti, kaip teisingai atskirti plaukus į zonas ir daugiau.

Mobili ir Stacionari linijos (Paulius)

Išmoksime viska apie kirpimo linijas. Kaip jas taisyklingai paskirstyti, kokiu atstumu jas daryti, koks eiliškumas ir daugeli kitų patarimų, kad taptumėte gerais meistrais.

Svarbu žinoti ir praktikuotis (Julius)

Prieš pradedant kirpimus Julius tau patars ir pasakys, kaip reikia mokytis, kad greičiau išmoktum ir pradėtum savo barberio karjerą.

Ilgų plaukų kirpimas (Vaida)

Pamokoje išmoksite sluoksniais ilgėjančios formos kirpimą. Ilgų plaukų šukuosenos grįžta į gatves, todėl svarbu mokėti sukurti formą, kuri yra patogi klientui. Šis kirpimas gali būti taikomas tiesiai, banguotai ar garbanotai plauko struktūrai.

Ilgų plaukų kirpimas (Paulius)

Ilgų plaukų kirpimas su gyvu modeliu. Paulius pratęs Vaidos pamoką ir išsamiau papasakos apie ilgus plaukus. Šią pamoką sukūrėme, nes mokiniams vis dar kilo papildomų klausimų šia tema.

Vidutinio ilgio plaukų kirpimas (Paulius)

Pamokoje sužinosite, kaip sukurti vidutinio ilgio plaukų formą, kad ji nekistų augant plaukams. Į ką svarbu atkreipti dėmesį, kuriant patogią klientui formą. Kokie įrankiai ir kokios tekstūravimo technikos naudojamos kirpime.

Darbas mašinėle (Julius)

Koks barberis, be mašinėlės? Pamokoje išanalizuosime mašinėlių tipus, kirpimo technikas. Išmoksime atlikti skirtingo tipo šešėlius: „Taper“, „Low- Mid“  ir „High“. Nuo šios pamokos rekomenduojame pradėti praktiką su gyvais modeliais.

“Pompadour ” kirpimas (Julius)

Vienas iš klasikinių kirpimų, kurio atlikimas remiasi į darbą žirklėmis ir mašinėle. Išskirtinė forma plaukuose ir išraiškingas įvaizdis klientui. Kirpimas tinkamas skirtingoms veido formoms. Atlikus šį kirpimą svarbu klientą informuoti, kaip prižiūrėti šukuoseną namuose.

“Slick Back” kirpimas (Vaida)

“Slick Back” šis kirpimas yra universalus kasdienai. Viskas priklauso nuo plaukų ilgio ir sukurto bendro įvaizdžio. Šis kirpimas pasižymi ilgesnių plaukų šukavimu atgal.

“Side Part” kirpimas (Vaida)

Universalus, klasikinis kirpimas, kurio atlikimas nesunkus, o rezultatas tinkamas daugeliui. Kirpimas pasižymi griežta linija, kuri dalina kirpimą į skirtingų ilgių plaukus ir taip sukuriama graži asimetrija. 

“Quiff” kirpimas (Paulius)

Quiff kirpimas yra vienas iš klasikinių kirpimų, tačiau keičiantis kirpimų madoms keičiasi ir jo interpretacijos. Šis kirpimas yra lengvai pritaikomas prie kliento poreikių, jis tinka visoms amžiaus grupėms ir skirtingoms plauko struktūroms.

“French Crop” kirpimas (Paulius)

Kirpimas pasižymintis akivaizdžiu ilgių skirtumu. Viršugalvyje kuriamai kirpčiai ir ilgis, o šonai ir pakaušis turi kontrastingą pakaušiui trumpumą. Šiam kirpimui svarbus tekstūravimas, kuris sukuria gyvybės šukuosenoje.

Trumpos barzdos formavimas (Julius)

Išmoksite kokios yra barzdos formos, kokia seka tvarkoma barzda, kokie įrankiai naudojami. Kokios priemonės kada ir kodėl naudojamos modeliuojant barzdą.

Vidutinio ilgio barzdos formavimas (Julius)

Viską išmoksite apie vidutinio ilgio barzdas ir ūsus. Kaip pasiruošti, kaip modeliuoti. Kokius įrankius naudoti ir kaip išgauti geriausią individualų rezultatą, pagal kliento veido formą.

Pilnas barzdos skutimas (Julius)

Pamokoje išmoksite, kaip dirbti skustuvu, kaip paruošti odą skutimui, kokiomis kryptimis skusti plauką. Kokie svarbūs niuansai siekiant nesužaloti odos: išvengti bėrimų, uždegimų. Išmoksite, kaip atlikti skutimą su garais arba karštais rankšluosčiais.

Kaip fotografuoti šukuosenas (Sebastijonas)

Fotografas Sebastijonas Petkus pamokys, kaip fotografuoti šukuosenas, kad nuotraukos socialinėje erdveje ar tavo CV atrodytų profesionaliai. Sužinosite, kaip teisingai laikyti fotoaparatą ir kaip redaguoti nuotraukas.

Mes pastoviai atnaujiname pamokas ir kurso medžiaga.

KLAUSIMAS

Ar tinka tau šis kursas?

Šie mokymai skirti visiems, kurie domisi kirpimu, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, ar turimo darbo.

Šiuos mokymus renkasi visi kurie nori:

Barberių kursas pradedantiems

INTERNETU
1299 NUOLAIDA GREITAI BAIGSIS!
  • Paskyra vienam asmeniui.
  • Uždara studentų grupė.
  • Neribotam laikui.
  • Jokių paslėptų mokesčių.
  • Baigimo diplomas.

-65%

Kurso kaina brangs:

Dienų
Valandų
Minučių
Sekundžių

Paskubėk!

Barberių kursas pradedantiems

INTERNETU
1299
450 NUOLAIDA GREITAI BAIGSIS - PIGIAU NEBUS!
  • Paskyra vienam asmeniui.
  • Uždara studentų grupė.
  • Neribotam laikui.
  • Jokių paslėptų mokesčių.
  • Baigimo diplomas.

Įsigyk kursą išsimokėtinai naudojant Mokilizingas arba Moki3 išsimokėti trim dalim.

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiekvieną kursą galite žiūrėti nelimituota laiką. Jokių paslėptų mokesčių nėra. Kursą galite baigti nors ir per metus.

Negalima, tai griežtai draudžiama. Svetainėje pateikta medžiaga, pavyzdžiui, vaizdo įrašai, kursai, pamokų planai, mokymo moduliai, nuotraukos, programinė įranga, tekstas, grafika, vaizdai, garso įrašai ir kita medžiaga, kurią pateikia “Masteri” arba kuri pateikiama “Masteri” vardu (bendrai vadinama “Turiniu”). Turinys gali priklausyti mums arba trečiosioms šalims. Turinį saugo Lietuvos ir EU šalių įstatymai. Neteisėtas Turinio naudojimas gali pažeisti autorių teisių, prekių ženklų ir kitus įstatymus. PAŽEIDUS ŠIAS SĄLYGAS, JŪSŲ PASKYRA BUS UŽBLOKUOTA, O PINIGAI NEGRĄŽINAMI.

Tiek meistrai, tiek mūsų komanda visą laiką bus šalia. Taip pat galėsite bendrauti ir su kitais mokiniais uždaroje grupėje kurioje mes vienas kitam padedame.

Taip, kursą galite įsigyti naudojant Mokilizingas paslaugą arba Moki3 (Trim dalim).
Mokėjimo metu pasirinkite mokėjimo būdą “Visi populiariausi mokėjimo būdai” ir pasirinkite Mokilizingas arba Moki3.

Į kurso kainą inventorius neįtraukėme. Profesionalus inventorius tai investicija, o mes rekomenduojame tai daryti asmeniškai pagal asmeninius poreikius. Svarbu jog inventorius būtų skirtas profesionaliam naudojimui bei patogus rankoje. Išsamią įrankių apžvalgą ir mūsų rekomendacijas rasi kurso pamokose.

Taip, baigę kursą gausite ne tik kvalifikaciją, bet ir CPD akredituotą diplomą. Šio tipo diplomai pripažystami visame pasaulyje, tačiau nepamirškite pasidomėti ar jis tinkamas Jūsų šalyje. Diplome bus nurodyta jog Jūs įgijote Barberio kvalifikaciją internetu. Norime paminėti jog diplome neįvardinta praktika, nes ją atliksite individualiai.

Turi dar klausimų?

Drąsiai klausk ir mes būtinai atsakysime.

Panašūs kursai

VYRIŠKŲ KIRPIMŲ KURSAS - PAŽENGUSIEMS

Tobulėti dar nebuvo taip paprasta, o vienoje vietoje rasti net septynis geriausius savo srities meistrus buvo neįmanoma. Mes surinkome geriausius barberius po vienu tobulinimosi kursu ir džiaugiamės galėdami pristatyti dvylika skirtingų temų.

MOTRIŠKŲ KIRPIMŲ KURSAS - PRADEDANTIEMS

Mes siūlome Jums puikų moteriškų kirpimo kursą pradedantiesiems, kuris tinka visiems, nesvarbu kokio amžiaus. Mūsų kursas suteiks Jums visą reikiamą žinių ir įgūdžių bazę, kad galėtumėte pradėti savo karjerą kaip profesionalus kirpėjas.

Praneškite man,
kaip bus didesnė nuolaida!